Ресторан «Мусафір» на вулиці Богдана Хмельницького працюватиме вночі з 22 січня. Про це повідомили в команді закладу. На нічний формат роботи ресторан переходить «на заклик державної адміністрації».
Заклад буде відкритий із 22:00 до 8:00. Поки що в нічному меню доступні чай, кава та інші безалкогольні напої — про повноцінні страви команда обіцяє повідомити згодом.
У «Мусафір» також можна зігрітися та підзарядити гаджети, що особливо актуально в умовах холодної зими та перебоїв зі світлом.



