Новини

У столиці повертають оплату за паркування в додатку Київ Цифровий: що треба знати

xperior_ads_single_content_above

У Києві Цифровому нагадали, як паркуватися з комфортом і без штрафів.

У Києві з понеділка, 24 липня, відновлять оплату паркування та повернуть її у застосунок. Про це повідомили у телеграм-каналі Київ Цифровий.

Зазначається, що оплата нараховується, доки триває паркування в застосунку.

Однак ви можете встановити автоматичне завершення паркування. Як тільки розпочнете паркування у застосунку, натисніть на позначку «годинника» та вибирайте, о котрій його зупинити.

Оплачуйте паркування лише в будні. Адже паркування на муніципальних паркінгах платне з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 22:00.

Також заощаджуйте на оплаті паркування разом з паркувальним абонементом. Придбати його можете у кілька кроків. Для цього треба:

  • Перейти у «Сервіси водія» → «Паркувальні абонементи».
  • Натиснути «Придбати абонемент».
  • Ввести номер авто, вибрати місяць, тариф абонемента, спосіб оплати.
  • Натиснути «Придбати».

Також не оплачуйте за паркування готівкою. Якщо хтось буде вимагати у вас оплату, це шахраї, тож сміливо викликайте поліцію, наголосили у Києві Цифровому.

Зазначимо, на паркмайданчику на Прирічній будуть пільгові місця для місцевих мешканців.

Джерело

xperior_ads_single_content_below

Top Categories

Latest News

xperior_ads_single_related_above

Related Articles

Новини

У Києві замість газонів з’явилися квітучі луки: вже облаштували понад 2 гектари

У Києві продовжують створювати декоративні луки, які поступово замінюють традиційні газони. Наразі...

Новини

У Гостомелі на місці зруйнованих будинків будують новий квартал із протирадіаційним укриттям

У селищі Гостомель на Київщині розпочалося будівництво нового житлового комплексу на вулиці...

Новини

Pantone Coffee відкрили біля «Арсенальної»: нова кав’ярня у серці Печерська

У Києві біля станції метро «Арсенальна» запрацювала нова кав’ярня Pantone Coffee. Це...

Новини

У Києві навесні демонтували понад 600 незаконних МАФів, парканів і шлагбаумів

У Києві протягом весни 2026 року прибрали 632 об’єкти, які порушували правила...

xperior_ads_single_related_below