На вулиці Андріївській у Києві в тестовому режимі почав працювати новий заклад «Ши». Офіційне відкриття заплановане на 3 липня.
Назва закладу з’явилася завдяки ідеї інтегрувати елементи штучного інтелекту для персоналізації замовлень. Втім, через юридичні нюанси щодо обробки персональних даних від цієї концепції відмовилися. На згадку про початковий задум залишилася назва робочої папки «Ши», яка згодом стала назвою самого закладу.


У «Ши» вирішили поєднати два формати роботи. Упродовж дня гостям пропонують каву та сніданки, а ввечері простір перетворюється на бар.
Меню розробив шеф-кухар Руслан Давидов. У ньому представлені кілька видів бургерів, основні страви та сніданки, які можна замовити протягом усього дня.

Заклад розрахований на 20–25 відвідувачів. Інтер’єр власники створювали власними силами разом із друзями, тому називають його дизайн «ситуативним».
Через особливості будівлі простір наразі не пристосований для маломобільних людей. Водночас заклад є pets-friendly, тож сюди можна приходити разом із домашніми улюбленцями.




